Logo

producten per productgroep

SPHINX in Europa »  ch uk de fr at dk es it be  »
Phone: +31 (0) 6 512 97 427 |  Juridisch |  Contact 
     Lupe

Ze zijn hier « Gigabit Unmanaged Switches »

Gigabit Unmanaged Switches





Gigabit Unmanaged Switches (alfabetische volgorde)

Advantech


 Advantech EKI-2725

Advantech EKI-2725

5-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-2726FHPI

Advantech EKI-2726FHPI

4G+2 SFP W/ 4 IEEE 802.3 High Power PoE Industrial Wide Temperature Switch


 Advantech EKI-2728

Advantech EKI-2728

8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switches


 Advantech EKI-2728I

Advantech EKI-2728I

8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-2728MI

Advantech EKI-2728MI

6Gx+2 Multi-Mode Unmanaged Ethernet Switch with Wide Temperature


 Advantech EKI-3725P

Advantech EKI-3725P

5-port Gigabit Unmanaged PoE Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-5725I

Advantech EKI-5725I

5-port Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5726

Advantech EKI-5726

16-port Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5726F

Advantech EKI-5726F

Product is End of Life : 2017-11-30
16-port+2 SFP Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5726FI

Advantech EKI-5726FI

16-port+2 SFP Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5728I

Advantech EKI-5728I

8-port Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-7626C

Advantech EKI-7626C

16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-7626CI

Advantech EKI-7626CI

16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-7629C

Advantech EKI-7629C

8+2G Combo Ports Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Switch


 Advantech EKI-7629CI

Advantech EKI-7629CI

8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp


 Advantech EKI-7629CP

Advantech EKI-7629CP

8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet PoE Switch


 Advantech EKI-7629CPI

Advantech EKI-7629CPI

8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet PoE Switch w/Wilde Temp

 

Totaal: 17

Alle producten van: Advantech


Perle Systems


 Perle IDS-105G

Perle IDS-105G

Industrial Gigabit Switch 5 to 7 Port Compact DIN Rail Switch


 Perle IDS-108FPP

Perle IDS-108FPP

Industrial PoE Switch, 8 to 10 port Compact DIN Rail PoE Switch

 

Totaal: 2

Alle producten van: Perle Systems


Gigabit Unmanaged Switches->5 Port Unmanaged Gigabit Switches

Advantech


 Advantech EKI-2706E-1GFP

Advantech EKI-2706E-1GFP

4FE+1GE+1G SFP Unmanaged Industrial PoE Switch


 Advantech EKI-2706G-1GFPI

Advantech EKI-2706G-1GFPI

5GE+1G SFP Unmanaged Industrial PoE Switch


 Advantech EKI-2725

Advantech EKI-2725

5-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-2726FHPI

Advantech EKI-2726FHPI

4G+2 SFP W/ 4 IEEE 802.3 High Power PoE Industrial Wide Temperature Switch


 Advantech EKI-3725P

Advantech EKI-3725P

5-port Gigabit Unmanaged PoE Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-5725I

Advantech EKI-5725I

5-port Gigabit Ethernet ProView Switch

Totaal: 6

Alle producten van: Advantech


Perle Systems


 Perle IDS-105G

Perle IDS-105G

Industrial Gigabit Switch 5 to 7 Port Compact DIN Rail Switch

  

Totaal: 1

Alle producten van: Perle Systems


Gigabit Unmanaged Switches->8 Port Unmanaged Gigabit Switches

Advantech


 Advantech EKI-2728

Advantech EKI-2728

8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switches


 Advantech EKI-2728I

Advantech EKI-2728I

8-port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-2728MI

Advantech EKI-2728MI

6Gx+2 Multi-Mode Unmanaged Ethernet Switch with Wide Temperature


 Advantech EKI-5728I

Advantech EKI-5728I

8-port Gigabit Ethernet ProView Switch

  

Totaal: 4

Alle producten van: Advantech


Gigabit Unmanaged Switches->8+ Port Unmanaged Gigabit Switches

Advantech


 Advantech EKI-5626CI

Advantech EKI-5626CI

16FE + 2GE Combo Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5726

Advantech EKI-5726

16-port Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5726F

Advantech EKI-5726F

Product is End of Life : 2017-11-30
16-port+2 SFP Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5726FI

Advantech EKI-5726FI

16-port+2 SFP Gigabit Ethernet ProView Switch


 Advantech EKI-5729P & Advantech EKI-5729PI

Advantech EKI-5729P & Advantech EKI-5729PI

8 GE with PoE + 2GE Industry Ethernet Proview PoE Switch


 Advantech EKI-7626C

Advantech EKI-7626C

16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-7626CI

Advantech EKI-7626CI

16+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch


 Advantech EKI-7629C

Advantech EKI-7629C

8+2G Combo Ports Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Switch


 Advantech EKI-7629CI

Advantech EKI-7629CI

8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet Switch w/ Wide Temp


 Advantech EKI-7629CP

Advantech EKI-7629CP

8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet PoE Switch


 Advantech EKI-7629CPI

Advantech EKI-7629CPI

8+2G Combo Port Gigabit Unmanaged Industrial Ethernet PoE Switch w/Wilde Temp

 

Totaal: 11

Alle producten van: Advantech


Perle Systems


 Perle IDS-108FPP

Perle IDS-108FPP

Industrial PoE Switch, 8 to 10 port Compact DIN Rail PoE Switch

  

Totaal: 1

Alle producten van: Perle Systems


Copyright © 2013 SPHINX Computer Vertriebs GmbH

Terms Privacybeleid Omhoog Contact Cookie procedure Lokaties Over ons